Osiedle diamentowa

O inwestycji Osiedle diamentowa

Nasza inwestycja składa się z parterowych domów jednorodzinnych wolnostojących o powierzchni 106,40 m2. Budynki posadowione są na własnych ogrodzonych działkach o powierzchni 750 m2 na których można stworzyć piękny ogród. Domy przylegają do asfaltowej ulicy i mają dostęp do wszelkich mediów. Zjazd z drogi jak i część podwórka będą wybrukowane kostką na której można zaparkować samochód. Okolica osiedla to same nowopowstające domy.

Sprawdź karty domów

Domy zaprojektowane z głową

Świetnie zaprojektowane przestrzenie to największy atut naszych domów. Domy zostały subtelnie podzielone na dwie strefy: dzienną dostępną dla wszystkich domowników i gości oraz tę bardziej prywatną, nocną.

3 Sypialnie

W części prywatnej znajdują się wygodne pokoje domowników. Pokoje są bardzo ustawne przez co można umeblować tak, aby każdy domownik czuł się w nich przytulnie. Pokoje dzieci oświetlone są naturalnym światłem wpadającym przez duże okna. Stwarza to idealne warunki do odrabiania lekcji i czytania książek.

Duży salon z kominkiem

W części dziennej znajduje się przestronny jasny salon z dużym oknem do samej ziemi oraz drzwiami balkonowymi, przez które można wyjść na taras lub ogród. Wszystkie domy zostały przystosowane do montażu kominka w salonie, posiadają komin dymowy oraz kanał doprowadzający powietrze do spalania z zewnątrz budynku.

Kuchnia z miejscem na wyspę

Salon połączony jest bezpośrednio z ustawną kuchnią, w której znajdziemy między innymi miejsce na wyspę oraz efektowne narożne okno.

2 łazienki

Do części dziennej przynależy mała łazienka z WC i umywalką. W części prywatnej przewidziana jest wygodna duża łazienka. Z łatwością można zmieścić tam wannę, prysznic, dwie umywalki i zostanie jeszcze sporo miejsca.

Przestronny hall

Szeroki hall który łączy część prywatną i dzienną naszych domów jest sporej powierzchni przez co nadaje swobody w codziennym funkcjonowaniu.

Wiatrołap

W którym zmieści się ogromna szafa oraz można z niego bezpośrednio przejść do szpiżarki. 

Spiżarnia

Aby w pełni ułatwić codzienne życie domownikom przewidzieliśmy oddzielne pomieszczenie na spiżarnię w której można przetrzymywać zapasy. 

Kotłownia z miejscem na pralkę

Dodatkowym atutem jest możliwość ulokowania pralki w kotłowni a nie w łazience z uwagi na zastosowanie czystego źródła ciepła.

W całym domu znajdziemy również dużo miejsca na schowki dla swoich rzeczy:

  • miejsce na dużą szafę w wiatrołapie,
  • miejsce na szafę w przedpokoju,
  • miejsce na dużą szafę w każdej sypialni,
  • spiżarnię, 
  • strych, który może pełnić funkcję dodatkowego dużego schowka lub możesz go zaadaptować w dowolny sposób. 

Poniżej prezentujemy karty domów zawierające szczegółowe informacje z rzutami i rozkładem pomieszczeń.

Pliki do pobrania